درباره ما

About Us

درباره ما

شرکت زیر ساخت مرکز داده ارم در راستای رفع بخشی از نیازهای صنعت فناوری اطلاعات کشور و به صورت ویژه در حوزه اتاق سرور و دیتاسنتر ها،  به همت جمعی از فارغ التحصیلان دانشکده فنی دانشگاه تهران و دانشگاه صنعتی شریف تاسیس شد و اهداف زیر را دنبال می‌نماید.

۱-‌ تجاری سازی دانش فنی در صنایع فناوری اطلاعات و زیرساخت‌های آن

۲- تقویت و توسعه ارتباط پایدار میان صنعت و دانشگاه

۳- بومی سازی جدیدترین راهکارهای زیرساختی سرمایش روز دنیا در مراکز داده

۴- کوشش در جهت تولید محصولات با کیفیت داخلی و کاهش وابستگی به نمونه‌های مشابه خارجی

۵-‌ تلاش در راستای ارتقای دانش بومی در حوزه فناوری اطلاعات و زیرساخت‌های مرتبط

۶-‌ تلاش در راستای اشتغال‌زایی موثر و کارآفرینی برای نیروهای توانمند و متخصص داخلی

این شرکت در گام اول فعالیت خود با شناسایی نیازهای اساسی مرکز داده و ضرورت گسترش روز افزون مراکز داده در ایران و با توجه به زمینه تخصصی هسته اولیه شرکت بر روی رفع نیاز های سرمایشی مرکز داده متمرکز شده است. محصولات سرمایشی مرکز داده توسط نیروهای متخصص در این مجموعه طراحی، تست و تولید شده و رقیبی جدی برای محصولات و برندهای خارجی محسوب می شود. شرکت زیرساخت مرکز داده ارم علاوه بر رفع نیازهای سرمایشی، در دیگر بخش­های زیرساخت مراکز داده نیز فعال بوده و به تأمین تمامی نیازهای یک مرکز داده در تمامی حوزه ها می­پردازد.

این شرکت در حال حاضر بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش‌بنیان صنعتی در دسته فناوری اطلاعات و ارتباطات شناخته شده است. . هم چنین این مجموعه مفتخر به قرارگیری در زمره 30 کارآفرین برتر دانشگاه صنعتی شریف در سال 1394 بر اساس ارزیابی مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف شده است.

افزودن ماژول جدید
0%